ШҚО-да бокстан облыстық біріншілік аяқталды

Аватар пользователя Женяспорт

Аягөз ауданында Астана қаласының 20-жылдығына орай 2004-2005 ж.т. жасөспірімдер арасында бокстан Шығыс Қазақстан облысының біріншілігі мәресіне жетті.
Шаршы алаң бәсекесінде Өскемен, Семей, Риддер қалаларынан және облыстың барлық аудандарынан барлығы 182 жас былғары қолғап шебері жұдырық түйістірді.
Сайысқа қатысушылар барлығы 20 салмақ дәрежесінде өзара мықтыны анықтады. Осы біріншілікте ақтық сынға жолдама алған боксшылар облыс құрамасына алынып, наурыз айының 5 мен 9 аралығында Жарма ауданында өтетін Қазақстан Республикасының аймақтық біріншілігіне қатысады. Сонымен, төрт күнге созылған чемпионат қорытындысында үздіктер төмендегідей анықталды:

Жасөспірімдер арасында 30 кг салмақ қорытындысы
1 орын Нұрдәулет Қанағатов
2 орын Темірлан Сембаев
3 орын Ақжол Әсембай
3 орын Айбол Ахметов
32 кг салмақ қорытындысы
1 орын Адай Мұхамеджанов
2 орын Ринат Аят
3 орын Шалқар Слямхан
3 орын Берікжан Зеренбеков
34 кг салмақ қорытындысы
1 орын Айбат Ержанов
2 орын Ерасыл Қабдулвахит
3 орын Еламан Серіков
3 орын Нұрсұлан Аманбеков
36 кг салмақ қорытындысы
1 орын Нұрсұлтан Нұрдыбеков
2 орын Нұрсұлтан Ерланов
3 орын Ерасыл Каримов
3 орын Әли Тоқтаров
38 кг салмақ қорытындысы
1 орын Бауыржан Дінслямов
2 орын Қазбек Хамзин
3 орын Әлімжан Тұрсынғали
3 орын Ерсұлтан Ертарған
40 кг салмақ қорытындысы
1 орын Баубек Болатов
2 орын Асанәлі Темірғали
3 орын Сұлтан Оралбек
3 орын Бекзат Болатов
42 кг салмақ қорытындысы
1орын Қуаныш Ерланұлы
2 орын Ернұр Смашев
3 орын Ербұлан Қуатұлы
3 орын Шерхан Рамазан
44 кг салмақ қорытындысы
1 орын Ернұр Сейітов
2 орын Арнұр Манатұлы
46 кг салмақ қорытындысы
1 орын Санжар Жадауов
2 орын Әли Мұрат
3 орын Ераыл Серіков
3 орын Рахат Төлеуханов
48 кг салмақ қорытындысы
1 орын Роллан Кузич
2 орын Мирас Мұратов
3 орын Ерзат Ахметов
3 орын Сержан Жұмабек
50 кг салмақ қорытындысы
1 орын Темрлан Қасенов
2 орын Әділжан Дауылбеков
3 орын Ислам Абылахатов
3 орын Айбұлан Орай
52 кг салмақ қорытындысы
1 орын Әділет Жылқыбаев
2 орын Ильяс Нұрмұхамбетов
3 орын Муслим Шарипов
3 орын Арыстанбек Ерболат
54 кг салмақ қорытындысы
1 орын Азамат Еренов
2 орын Ерасыл Марат
3 орын Темірлан Қажығали
3 орын Кирилл Петров
58 кг салмақ қорытындысы
1 орын Мақсат Бейсенұлы
2 орын Бұлан Икламбек
3 орын Ислам Нагифоллаев
3 орын Есен Шәкенов
60 кг салмақ қорытындысы
1 орын Мейрамбек Абдыкаримов
2 орын Ернұр Құрманғазы
3 орын Елдар Омаров
3 орын Рүстем Базылжанов
63 кг салмақ қорытындысы
1 орын Санжар Қабат
2 орын Нұржігіт Сабильянов
3 орын Рауан Кесенбеков
66 кг салмақ қорытындысы
1 орын Әли Сейітхан
2 орын Шыңғыс Шыңғысхан
+70 кг салмақ қорытындысы
1 орын Никита Мадвиенко
2 орын Дамир Жундубаев
3 орын Алижан Ербол
3 орын Елшат Сядов

ШҚО Дене шынықтыру және спорт
басқармасының баспасөз қызметі