Блоги

ШҚО-да қол күресінен облыс чемпионаты аяқталды

ШҚО-да қол күресінен облыс чемпионаты аяқталды

     0

ШҚО-ның Ұлан ауданында армрестлингтен 18 жас және одан кіші сондай-ақ, 1997-1999 ж.т. спортшылар арасындағы облыс чемпионаты өз мәресіне жетті.
Бұл сайыста жарыс қожайындарынан бөлек, Өскемен, Семей қалаларынан және өңірдің 14 ауданынан келген 300-ге жуық спортшы бақ сынасты. Чемпионатта екі қол бойынша жастар мен жасөспірімдер 9 салмақта және қыздар 8 салмақта сынға түсті.
Аталмыш жарыста әлемнің вице-чемпионы Евгений Гунько, сонымен қатар, Ораз Басаров, Деши Дурсаева, Алина Белан сынды әлем чемпиондары да жарыс жолына шықты.
Білектілер бәсекесінің нәтижесіне қарай наурыздың 13 мен 16 аралығында Талдықорғанда өтетін Қазақстан Республикасы чемпионатында Шығыс Қазақстан облысының намысын қорғайтын облыс құрамасы жасақталады. Жалпыкомандалық есепте Өскемен құрамасы бірінші орын, Күршім ауданының спортшылары екінші орын, ал жүлделі үштікті Ұлан ауданының қол күрес шеберлері түйіндеді. Жарыс қорытындысында үздіктер төмендегідей анықталды:

2000-2003 ж.т. жаөспірімдер арасында 40 кг дейінгі салмақ қорытындысы
1 орын – Ж. Аскербеков (Риддер)
2 орын – Ш. Заупан (Ұлан ауданы)
3 орын – Н. Рахым (Ұлан ауданы)
45 кг дейінгі салмақ қорытындысы
1 орын – Р. Оралбек (Күршім ауданы)
2 орын – Е. Абитаев (Аягөз ауданы)
3 орын – А. Мухтарбеков (Катонқаргайский ауданы)
50 кг дейінгі салмақ қорытындысы
1 орын – Д. Ауданбек (Риддер)
2 орын – Ф. Советбеков (Күршім ауданы)
3 орын – Н. Төлешов (Аягөз ауданы)
55 кг дейінгі салмақ қорытындысы
1 место – А. Кудайбергенов (Күршім ауданы)
2 место – Д. Талапбеков (Жарма ауданы)
3 место – В. Мамонтов (Риддер)
60 кг дейінгі салмақ қорытындысы
1 орын – А. Төлеубеков (Аягөз ауданы)
2 орын – Ж. Айтжанов (Аягөз ауданы)
3 орын – О. Артеменко (Зырян ауданы)
65 кг дейінгі салмақ қорытындысы
1 орын – З. Косын (Тарбағатай ауданы)
2 орын – Е. Калымбек (Тарбағатай ауданы)
3 орын – Н. Мырзағараев (Риддер)
70 кг дейінгі салмақ қорытындысы
1 орын – Н. Байгазин (Күршім ауданы)
2 орын – А. Абилов (Семей)
3 орын – К. Аскабылов (Күршім ауданы)
80 кг дейінгі салмақ қорытындысы
1 орын – Н. Хамутовксий (Риддер)
2 орын – С. Пеняев (Өскемен)
3 орын – Е. Карменов (Аягөз ауданы)
80 кг жоғары салмақ қорытындысы
1 орын – Б. Мырзахмет (Күршім ауданы)
2 орын – Е. Кабен (Күршім ауданы)
3 орын – С. Маликов (Глубокое ауданы)
Қыздар арасындағы 40 кг дейінгі салмақ қорытындысы
1 орын – К. Бейсханкызы (Ұлан ауданы)
2 орын – Н. Советова (Аягөз ауданы)
3 орын – С. Косынбек (Ұлан ауданы)
45 кг дейінгі салмақ қорытындысы
1 орын – А. Абайханова (Тарбағатай ауданы)
2 орын – В. Лячина (Глубокое ауданы)
3 орын – Л. Зенкина (Глубокое ауданы)
50 кг дейінгі салмақ қорытындысы
1 орын – А. Турсығазина (Семей)
2 орын – Ю. Кузнецова (Ұлан ауданы)
3 орын – А. Аманжол (Өскемен)
55 кг дейінгі салмақ қорытындысы
1 орын – Д. Дурсаева (Ұлан ауданы)
2 орын – А. Берикжанова (Тарбағатай ауданы)
3 орын – Л. Киреева (Өскемен)
60 кг дейінгі салмақ қорытындысы
1 орын – Е. Гунько (Тарбағатай ауданы)
2 орын – И. Гельмерт (Көкпекті ауданы)
3 орын – С. Женис (Жарма ауданы)
65 кг дейінгі салмақ қорытындысы
1 орын – Т. Гожамбердиева (Өскемен)
2 орын – А. Сарсембаева (Аягөз ауданы)
3 орын – Д. Назарова (Риддер)
70 кг дейінгі салмақ қорытындысы
1 орын – Ш. Бирлес (Өскемен)
2 орын – Ж. Муратова (Ұлан ауданы)
3 орын – М. Калиева (Өскемен)
70 кг жоғары дейінгі салмақ қорытындысы
1 орын – М. Каликанова (Куршім ауданы)
2 орын – А. Советхан (Күршім ауданы)
3 орын – А. Абдыразакова (Глубокое район)
1997-1999 ж.т. жасөспірімдер арасында 55 кг дейінгі салмақ қорытындысы
1 орын – Г. Радионов (Өскемен)
2 орын – А. Мухтарулы (Зайсан ауданы)
3 орын – С. Мальцев (Глубокое ауданы)
60 кг дейінгі салмақ қорытындысы
1 орын – А. Рахимжанов (Өскемен)
2 орын – В. Сидоренко (Зырян ауданы)
3 орын – А. Алпысбаев (Өскемен)
65 кг дейінгі салмақ қорытындысы
1 орын – Ораз Басаров (Ұлан ауданы)
2 орын – А. Ыдырышев (Семей)
3 орын – Д. Баглан (Өскемен)
70 кг дейінгі салмақ қорытындысы
1 орын – Т. Садыков (Өскемен)
2 орын – С. Исатов (Өскемен)
3 орын – Т. Абенов (Глубокое ауданы)
75 кг дейінгі салмақ қорытындысы
1 орын – Н. Ложников (Өскемен)
2 орын – Д. Бычков (Өскемен)
3 орын – Б. Жунусов (Өскемен)
80 кг дейінгі салмақ қорытындысы
1 орын – К. Кайырғазы (Өскемен)
2 орын – Е. Шмальц (Глубокое ауданы)
3 орын – Ж. Қызылстанов (Зайсан ауданы)
80 кг жоғары салмақ қорытындысы
1 орын – Х. Асиев (Глубокое ауданы)
2 орын – Ж. Кайсанов (Тарбағатай)
3 орын – С. Палкин ( Риддер)
1997-1999 ж.т. қыздар арасында 50 кг дейінгі салмақ қорытындысы
1 орын – Е. Огурцова (Глубокое ауданы)
2 орын – А. Нурмухамбетова (Өскемен)
3 орын – Ж. Акимжанова (Өскемен)
55 кг дейінгі салмақ қорытындысы
1 орын – И. Король (Зырян ауданы)
2 орын – К. Скрипченко (Ұлан ауданы)
3 орын – С. Гончар (Глубокое ауданы)
60 кг дейінгі салмақ қорытындысы
1 орын – А. Советханова (Тарбағатай ауданы)
2 орын – Т. Грекова (Ұлан ауданы)
3 орын – В. Билюр (Ұлан ауданы)
65 кг дейінгі салмақ қорытындысы
1 орын – А. Белан (Ұлан ауданы)
2 орын – М. Сабирова (Ұлан ауданы)
3 орын – Н. Рахимова (Өскемен)
70 кг дейінгі салмақ қорытындысы
1 орын – М. Талгатова (Өскемен)
2 орын – В. Ошуркова (Ұлан ауданы)
3 орын – Г. Касымова (Өскемен)
70 кг жоғары салмақ қорытындысы
1 орын – З. Мусина (Өскемен)
2 орын – А. Омирзак (Ұлан ауданы)
3 орын – А. Байкенова (Ұлан ауданы)

ШҚО Дене шынықтыру және спорт
басқармасының баспасөз қызметі

    
26 февраля 2018 в 18:19 0
Нравится Мне нравится

Отправить комментарий

CAPTCHA на основе изображений
Введите символы, которые показаны на картинке.



Вход

Курс валют


ПРОДАЖА
4.7 кзт
306 кзт
330 кзт

Реклама

Радио онлайн

Выберите радиостанцию: