Блоги

ШҚО-да волейболдан облыс чемпионаты басталды

ШҚО-да волейболдан облыс чемпионаты басталды

     0

Өскеменде волейболдан 2000-2001 ж.т., 2002-2003 ж.т., және 2004-2006 ж.т. жасөспірімдер арасында Шығыс Қазақстан облысы балалар лигасының чемпионаты басталды.
Облыс орталығындағы ала доп бәсекесінде Зайсан, Глубокое, Жарма, Көкпекті, Күршім, Зырян, Тарбағатай және Катонқарағай аудандарының құрамалары келіп бақ сынасуда.
– Бұл чемпионат жастар арасында салауатты өмір салтын насихаттап, алдағы уақыттарда өңір намысын қорғайтын облыс құрамасын жасақтау мақсатымен өткізілуде, – деді жарыстың бас төрешісі Валентин Измайлов.
Сайыс жеңімпазы мен жүлдегерлері үш күнге созылатын бәсеке барысында белгілі болмақ.

Ойын кестесі:
03.03.18
2004-2006 ж.т. спортшылар арасында
9:00 Глубокое ауданы – Жарма ауданы
9:45 Күршім ауданы – Зайсан ауданы
10:30 Тарбағатай ауданы – Катонқарағай ауданы
11:15 Көкпекті ауданы – Жарма ауданы
2002-2003 ж.т. спортшылар арасында
12:00Күршім ауданы – Зырян ауданы
12:45 Тарбағатай ауданы – Жарма ауданы
13:30 Катонқарағай ауданы – Глубокое ауданы
14:15 Көкпекті ауданы – Зырян ауданы
15:00 Тарбағатай ауданы – Катонқарағай ауданы
15:45 Глубокое ауданы – Жарма ауданы
16:30 Күршім ауданы – Көкпекті ауданы
17:15 Глубокое ауданы – Тарбағатай ауданы
18:00 Зайсан ауданы – Күршім ауданы

04.03.2018
2004-2006 ж.т. спортшылар арасында
9:00 Күршім ауданы – Тарбағатай ауданы
9:45 Катонқарағай ауданы – Зайсан ауданы
10:30Глубокое ауданы – Көкпекті ауданы
2002-2003 ж.т. спортшылар арасында
11:15 Тарбағатай ауданы – Глубокое ауданы
12:00 Катонқарағай ауданы – Жарма ауданы
13:30 Көкпекті ауданы –Күршім ауданы
2000-2001 ж.т. спортшылар арасында
14:15 Көкпекті ауданы – Глубокое ауданы
15:00 Тарбағатай ауданы – Күршім ауданы
15:45 Көкпекті ауданы – Зайсан ауданы
05.03.2018
10:00 Күршім ауданы – Катонқарағай ауданы
10:45 Тарбағатай ауданы – Зайсан ауданы
2002-2003 ж.т. ФИНАЛ
11:30 А1 – В2
12:15 А2 – В1
2004-2006 ж.т. ФИНАЛ
13:00 А1 – В2
13:45 А2 – В2
06.03.2018
2004-2006 ж.т. ФИНАЛ
10:00 №10 и №11 ойындарда жеңіліс тапқандар
10:45 №10 и №11 ойындарда жеңгендер
2002-2003 ж.т. ФИНАЛ
11:30 №10 и №11ойындарда жеңіліс тапқандар
12:15 №10 и №11 ойындарда жеңгендер
2000-2001 ж.т. спортшылар арасында
13:00 Глубокое ауданы – Зайсан ауданы
13:45 Тарбағатай ауданы – Көкпекті ауданы

ШҚО Дене шынықтыру және спорт
басқармасының баспасөз қызметі

    
03 марта 2018 в 18:31 0
Нравится Мне нравится

Отправить комментарий

CAPTCHA на основе изображений
Введите символы, которые показаны на картинке.



Вход

Курс валют


ПРОДАЖА
4.7 кзт
306 кзт
330 кзт

Реклама

Радио онлайн

Выберите радиостанцию: