Блоги

ШҚО-да жеңіл атлетикадан ашық облыс чемпионаты өтті

ШҚО-да жеңіл атлетикадан ашық облыс чемпионаты өтті

     0

Өскеменде Ольга Рыпакова атындағы жеңіл атлетика манежінде ҚР Тәуелсіздік күніне орай ерлер мен әйелдер, 2000 ж.т және одан үлкен, 2001-2002, 2003-2004 ж.т. жасөспірімдер және қыздар арасында ашық облыс чемпионаты өтті.
Сайысқа 200-ге жуық спортшы қатысты. Өскемендік жеңіл атлеттерден бөлек, Семей, Риддер қалаларынан, Глубокое, Бесқарағай, Зырян ауданынан, сондай-ақ, Алматы, Қарағанды облыстарының спортшылары бақ сынасты. Қатысушылар жеңіл атлетиканың мынадай түрлерінен сынға түсті: 60 м жүгіру, 200 м жүгіру, 400 м жүгіру, 800 м жүгіру, 1500 м жүгіру, 3000 м жүгіру, эстафета 4*200 м, эстафета 4*400 м, спорттық жүріс, биіктікке секіру, ұзындыққа секіру, сырықпен секіру, үш қарғып секіру, 2000 м кедергілермен жүгіру және ядро лақтыру. Екі күнге созылған жеңіл атлеттер жарысында үздіктер төмендегідей анықталды:

Ерлер арасында 60 м жүгіру қорытындысы
1 орын В.Земс
2 орын Т.Парыгин
3 орын С.Арыкин
2002-2001 ж.т. жасөспірімдер арасында 60 м жүгіру қорытындысы
1 орын А.Лаврушенко
2 орын В.Фещенко
3 орын А.Раев
2003-2004 ж.т. жасөспірімдер арасында 60 м жүгіру қорытындысы
1 орын Г.Снегирев
2 орын А.Игнатиков
3 орын Ж.Жакыпов
Ерлер арасында 200 м жүгіру қорытындысы
1 орын В.Сутягин
2 орын Т.Парыгин
3 орын М.Сауранбаев
2001-2002 ж.т. жасөспірімдер арасында 200 м жүгіру қорытындысы
1 орын В.Фещенко
2 орын Е.Тарасов
3 орын В.Паша
2003-2004 ж.т. жасөспірімдер арасында 300 м жүгіру қорытындысы
1 орын Ж.Жакыпов
2 орын А.Петякшев
3 орын Е.Советханов
Ерлер арасында 400 м жүгіру қорытындысы
1 орын Е.Архипов
2 орын В.Григорьев
3 орын А.Аксютин
2001-2002 ж.т. жасөспірімдер арасында 400 м жүгіру қорытындысы
1 орын Е.Тарасов
2 орын В.Фещенко
3 орын А.Аимканов
2003-2004 ж.т. жасөспірімдер арасында 600 м жүгіру қорытындысы
1 орын М.Нурлыбеков
2 орын А.Толебай
3 орын Е.Золоторев
Ерлер арасында 800 м жүгіру қорытындысы
1 орын Е.Архипов
2 орын М.Васильев
3 орын А.Мамырбеков
2001-2002 ж.т. жасөспірімдер арасында 800 м жүгіру қорытындысы
1 орын Д.Сулейманов
2 орын. З.Захаров
3 орын У.Бауржанулы
2003-2004 ж.т. жасөспірімдер арасында 1000 м жүгіру қорытындысы
1 орын К.Козлов
2 орын М.Нурлыбеков
3 орын Ж.Маратов
2001-2002 ж.т жасөспірімдер арасында 1500 м жүгіру қорытындысы
1 орын Д.Бывшев
2 орын Н.Евдокимов
3 орын Н.Деревянкин
2003-2004 ж.т. жасөспірімдер арасында 2000 м жүгіру қорытындысы
1 орын К.Козлов
2 орын Ж.Маратов
3 орын С.Каканов
Ерлер арасында 3000 м жүгіру қорытындысы
1 орын М.Макзумов
2 орын О.Омалият
2001-2002 ж.т. жасөспірімдер арасында 3000 м жүгіру қорытндысы
1 орын Н.Деревянкин
Ерлер арасында 4*200 м эстафета қорытындысы
1 орын Д.Соколов, В.Сутягин, В.Кабдуалиев, Р.Картаев
2 орын В.Паша, В.Рыковский, С.Пилюгин, В.Лиценбергер
3 орын А.Пономарев, Н.Терентьев, Б.Нармаханов, С.Кузьмин
2001-2002 ж.т. жасөспірімдер арасында 4*200 м эстафета қорытындысы
1 орын В.Фещенко, Т.Коншпаев, А.Швецов, Д.Прокопенко
2003-2004 ж.т. жасөспірімдер арасында 4*200 эстафета қорытындысы
1 орын М.Агзамов, Е.Советханов, Ж.Кожахметов, А.Игнатиков
Ерлер арасында 4*400 м эстафета қорытындысы
1 орын Р.Улторопов, А.Пономарев, В.Борисевич, Д.Сулейманов
Ерлер арасында 60 м барьерменжүгіру қорытындысы
1 орын В.Земс
2 орын В.Лиценбергер
2001-2002 ж.т. жасөспірімдер арасында 60 м барьермен жүгіру
қорытындысы
1 орын Р.Григорьев
2 орын А.Лепехин
3 орын Н.Жумабеков
2003-2004 ж.т. жасөспірімдер арасында 60 м барьермен жүгіру
қорытындысы
1 орын А.Игнатиков
2 орын Е.Жумабеков
3 орын Р.Бахтыбаев
Ерлер арасында 2000 м кедергілермен жүгіру қорытындысы
1 орын В.Кляйн
2 орын С.Акабаев
Ерлер арасында биіктікке секіру қорытындысы
1 орын Р.Лошкарев
2 орын И.Семенов
2001-2002 ж.т. жасөспірімдер арасында биіктікке секіру қорытындысы
1 орын В.Бахтин
2 орын А.Токтагалин
3 орын С.Оленич
2003-2004 ж.т. жасөспірімдер арасында биіктікке секіру қорытындысы
1 орын Б.Кумаров
2 орын Л.Ибрагимов
Ерлер арасында сырықпен секіру қорытындысы
1 орын Т.Дюсупов
2 орын И.Семенов
3 орын Э.Горст
2001-2002 ж.т. жасөспірімдер арасында сырықпен секіру қорытындысы
1 орын Н.Жумабеков
2 орын Р.Григорьев
3 орын А.Лепехин
2003-2004 ж.т. жасөспірімдер арасында сырықпен секіру қорытындысы
1 орын Е.Жумабеков
2 орын А.Петякшев
Ерлер арасында ұзындыққа секіру қорытындысы
1 орын А.Пономарев
2 орын В.Борисевич
3 орын Э.Горст
2001-2002 ж.т. жасөспірімдер арасында ұзындыққа секіру
қорытындысы
1 орын В.Бахтин
2 орын Р.Григорьев
3 орын А.Григорьев
2003-2004 ж.т. жасөспірімдер арасында ұзындыққа секіру
қорытындысы
1 орын Р.Бахтыбаев
2 орын Б.Кумаров
3 орын Д.Смирнов
Ерлер арасында үш қарғып секіру қорытындысы
1 орын А.Пономарев
Әйелдер арасында 60 м жүгіру қорытындысы
1 орын А.Шабловская
2 орын С.Малежина
3 орын А.Лютовская
2001-2002 ж.т. қыздар арасында 60 м жүгіру қорытындысы
1 орын А.Майданкина
2 орын А.Кайсанова
3 орын Е.Булучевская
2003-2004 ж.т. қыздар арасында 60 м жүгіру қорытындысы
1 орын В.Бромат
2 орын О.Пуляева
3 орын Э.Устинович
Әйелдер арасында 200 м жүгіру қорытындысы
1 орын Е.Ефремова
2 орын А.Харламова
3 орын А.Шабловская
2001-2002 ж.т. қыздар арасында 200 м жүгіру қорытындысы
1 орын А.Егорина
2 орын А.Кайсанова
3 орын А.Майданкина
2003-2004 ж.т. қыздар арасында 300 м жүгіру қорытындысы
1 орын О.Пуляева
2 орын М.Сухорукова
3 орын В.Бобина
2003-2004 ж.т. қыздар арасында 600 м жүгіру қорытындысы
1 орын А.Искандырова
2 орын М.Сухорукова
3 орын М.Мырзагалиева
Әйелдер арасында 800 м жүгіру қорытындысы
1 орын Т.Дружина
2 орын К.Федькина
3 орын М.Ермакова
2001-2002 ж.т. қыздар арасында 800 м жүгіру қорытындысы
1 орын Р.Митрофанова
2 орын А.Акеньтева
3 орын Н.Нуриахметова
2003-2004 ж.т. қыздар арасында 1000 м жүгіру қорытындысы
1 орын А.Гладышева
2 орын М.Ермолаева
3 орын М.Мырзагалиева
Әйелдер арасында 1500 м жүгіру қорытындысы
1 орын Т.Дружина
2 орын К.Самыжан
2001-2002 жт.т қыздар арасында 1500 м жүгіру қорытындысы
1 орын А.Окунькова
Әйелдер арасында 2000 м жүгіру қорытындысы
1 орын А.Гладышева
Әйелдер арасында 3000 м жүгіру қорытындысы
1 орын К.Самыжан
2 орын К.Галетовская
2001-2002 ж.т. қыздар арасында 3000 м жүгіру қорытындысы
1 орын К.Кайратбекова
2001-2002 ж.т. қыздар арасында 4*200 м эстафета қорытындысы
1 орын Е.Гринвальд, А.Малькова, Е.Матвеева, А.Кайсанова
2 орын С.Лопатина, С.Безверхова, Д.Перова, Р.Митрофанова
2003-2004 ж.т. қыздар арасында 4*200 м эстафета қорытындысы
1 орын О.Бирюкова, А.Гладышева, А.Жанысова, Л.Курьянова
2 орын Д.Шилоносова, В.Ермолаева, М.Диментьева, М.Ермолаева
Әйелдер арасында 4*400 м эстафета қорытындысы
1 орын Н.Нуриахметова, В.Кузыляк, М.Богомолова, А.Шабловская
Әйелдер арасында 60 м тосқауылдармен жүгіру қорытындысы
1 орын Э.Кем
2 орын В.Харитонова
3 орын С.Малежина
2001-2002 ж.т. қыздар арасында 60 м тосқауылдармен жүгіру
қорытындысы
1 орын Е.Булучевская
2 орын М.Богомолова
3 орын Е.Матвеева
2003-2004 ж.т. қыздар арасында 60 тосқауылдармен жүгіру
қорытындысы
1 орын А.Динч
2 орын Н.Соколова
3 орын Е.Решетнякова
2001-2002 ж.т. қыздар арасында 2000 м кедергілермен жүгіру
қорытындысы
1 орын С.Ельсукова
2002-2003 ж.т. қыздар арасында спорттық жүріс қорытындысы
1 орын А.Окунькова
Әйелдер арасында биіктікке секіру қорытындысы
1 орын Н.Дубовицкая
2 орын А.Кривицкая
3 орын В.Харитонова
2001-2002 ж.т. қыздар арасында биітікке секіру қорытындысы
1 орын Е.Матвеева
2 орын К.Харитонова
3 орын А.Голубева
2003-2004 ж.т. қыздар арасында биіктікке секіру қорытындысы
1 орын Э.Устинович
2 орын Е.Решетнякова
3 орын В.Клюева
Әйелдер арасында сырықпен секіру қорытындысы
1 орын П.Иванова
2 орын Я.Тойбаева
Әйелдер арасында ұзындыққа секіру қорытындысы
1 орын А.Заводина
2 орын А.Шабловская
2001-2002 ж.т. қыздар арасында ұзындыққа секіру қорытындысы
1 орын Е.Матвеева
2 орын К.Харитонова
3 орын П.Покладова
2003-2004 ж.т. қыздар арасында ұзындыққа секіру қорытындысы
1 орын В.Бромат
2 орын Д.Хайбуллина
3 орын В.Дмитриева
Әйелдер арасында үш қарғып секіру қорытындысы
1 орын Л.Ахметова
2001-2002 ж.т. қыздар арасында үш қарғып секіру қорытындысы
1 орын С.Штуккерт
2 орын М.Богомолова
3 орын И.Скрипникова
2003-2004 ж.т. қыздар арасында үш қарғып секіру қорытындысы
1 орын Д.Хайбуллина
2 орын В.Клюева
Әйелдер арасында ядро лақтыру қорытындысы
1 орын О.Хижнякова
2 орын Э.Кем
3 орын Е.Кадылбекова
2001-2002 ж.т. қыздар арасында ядро лақтыру қорытындысы
1 орын Д.Демченко
2 орын К.Шелудякова
3 орын К.Манабаева
2003-2004 ж.т. қыздар арасында ядро лақтыру қорытындысы
1 орын Е.Тронтова
2 орын М.Ливенцова
3 орын Л.Толегенова

Аталмыш жарыс қаңтар айының басында Өскеменде өтетін Қазақстан Кубогіне, қаңтардың 15-16 аралығындағы ҚР чемпионатына және қаңтардың 20-сы күні Олимпиада ойындарының чемпионы Ольга Рыпакованың жүлдесі үшін өтетін халықаралық жарысқа іріктеу болып табылады.

ШҚО Дене шынықтыру және спорт
басқармасының баспасөз қызметі

    
24 декабря 2017 в 15:15 0
Нравится Мне нравится

Отправить комментарий

CAPTCHA на основе изображений
Введите символы, которые показаны на картинке.



Вход

Курс валют


ПРОДАЖА
4.7 кзт
306 кзт
330 кзт

Реклама

Радио онлайн

Выберите радиостанцию: