Блоги

ШҚО-да жеңіл атлетикадан ҚР Кубогі аяқталды

ШҚО-да жеңіл атлетикадан ҚР Кубогі аяқталды

     0

Өскемендегі жеңіл атлетика манежінде жабық кешендегі ҚР Кубогі өз мәресіне жетті. Спортшылар екі күнге созылған сайыста үздікті жеңіл атлетиканың 16 түрі бойынша анықтады.
Өскемендегі Ольга Рыпакова атындағы жеңіл атлетика манежінде өткен жабық кешендегі ҚР Кубогінде 160-тан аса жеңіл атлет шеберлік байқасты. Жарысқа қатысушылар еліміздің әр өңірінен және Астана, Алматы қалаларынан келді. Жарыс нәтижесі бойынша үздіктер төмендегідей анықталды:

Ерлер арасында 60 м жүгіру қорытындысы
1 орын В. Григорьев (Қарағанды)
2 орын В. Земс (Қарағанды)
3 орын С. Русак (Павлодар)
200 м қашықтыққа жүгіру қорытындысы
1 орын В. Григорьев (Қарағанды)
2 орын Д. Сутжанов (Павлодар)
3 орын С. Русак (Павлодар)
400 м қашықтыққа жүгіру қорытындысы
1 орын А. Соколов (Алматы)
2 орын И. Кондратьев (Павлодар)
3 орын С. Зайков (Павлодар)
800 м қашықтықты жүгіру қорытындысы
1 орын Д. Габдыгалиев (Қарағанды)
2 орын Е. Архипов (ШҚО)
3 орын Д. Ахметов (Карағанды)
1500 м қашықтықта жүгіру қорытындысы
1 орын С. Сулайманов (ОҚО)
2 орын А. Попов (Алматы облысы)
3 орын А. Ергазы (Алматы)
3000 м қашықтықта жүгіру қорытындысы
1 орын М. Красилов (Жамбыл облысы)
2 орын С. Сулайсанов (ОҚО)
3 орын В. Чувяков (Қостанай облысы)
4х200 м қашықтықта эстафета қорытындысы
1 орын С. Русак, Д. Сутжанов, В.Рябов, А.Балкоев (Павлодар)
2 орын В.Кондратьев, А.Саблин, А.Пудовинников, Д.Неферов(ОҚО)
3 орын В.Земс, В.Григорьев, В.Земс, Д.Ефремов (Қарағанды)
4х400 қашықтықта эстафета қортыындысы
1 орын С.Зайков, И.Кондратьев, Р.Жамалдинов, С.Васильев (Павлодар)
2 орын Д.Ахметов, Н.Лентовский, В.Моисеев, Д.Габдыгалиев (Қарағанды)
3 орын М.Валиев, О. Венетикиди, Д.Нефедов, А.Пудовинников (ОҚО)
60 м қашықтықты барьермен жүгіру қорытындысы
1 орын В. Земс (Қарағанды)
2 орын А.Саблин (ОҚО)
3 орын В. Лиценбергер (ШҚО)
2000 м қашықтықты кедергілермен жүгіру қорытындысы
1 орын Жасулан Абелов (ШҚО)
Биіктікке секіру қорытындысы
1 орын Р. Лошкарев (Алматы)
2 орын Александр Тимошин (Қарағанды)
3 орын Лев Ши-мо-сын (ОҚО)
Сырықпен секіру қорытындысы
1 орын Д.Полянский (Қарағанды)
2 орын Н.Филиппов (Алматы)
3 орын И. Товченик (Алматы)
Ұзындыққа секіру қортыындысы
1 орын В. Потоцкий (ОҚО)
2 орын А. Пономарев (ШҚО)
3 орын А. Киселов (Қарағанды облысы)
Үш қарғып секіру қорытындысы
1 орын Р. Валиев (Павлодар)
2 орын В. Потоцкий (ОҚО)
3 орын С. Платонов (ОҚО)
Ядро лақтыру қорытындысы
1 орын И.Иванов (Алматы облысы)
2 орын Д.Зозуля (Қостанай)
3 орын Е. Прядкин (Қарағанды)
Әйелдер арасындағы 60 м жүгіру қорытындысы
1 орын Р.Кашафутдинова (Қарағанды)
2 орын В. Зябкина (Алматы)
3 орын А. Шыназбекова (Алматы)
200 м қашықтыққа жүгіру қорытындысы
1 орын С. Голендева (Жамбыл облысы)
2 орын Э. Михина (ШҚО)
3 орын Л. Ушакова (Қарағанды)
200 м қашықтыққа жүгіру қорытындысы
1 орын Э.Михина (ШҚО)
2 орын С.Голендева (Жамбыл облысы)
3 орын А. Ахметова (Қарағанды)
800 м қашықтыққа жүгіру қорытындысы
1 орын Е.Фандюшина (Павлодар)
2 орын В. Лисичкина (Қарағанды)
3 орын М. Ишангулиева (Алматы)
1500 м қашықтыққа жүгіру қорытындысы
1 орын Т. Нерозняк (Қостанай)
2 орын Е. Фандюшина (Павлодар)
3 орын О. Богомольская (Павлодар)
3000 м қашықтыққа жүгіру қорытындысы
1 орын Т. Нерозняк (Қостанай)
2 орын В. Сергеева (СҚО)
3 орын О. Богомольская (Павлодар)
4х200 м қашықтықта эстафета қорытындысы
1 орын Р.Оспанова, Д.Гейнц, В.Брославская, В.Степанковская ( Павлодар облысы)
2 орын А. Смагулова, А.Ахметова, А.Шулаклва, Л.Ушакова (Қарағанды облысы)
60 м қашықтықты барьермен жүгіру қорытындысы
1 орын А.Шыназбекова (Алматы)
2 орын Р. Оспанова (Павлодар)
3 орын А. Шулакова (Қарағанды)
2000 м қашықтықты кедергілермен жүгіру қорытындысы
1 орын Е.Астафьева (СҚО)
2 орын Лада Фомина (СҚО)
Биіктікке секіру қорытындысы
1 орын Надежда Дубовицкая (ШҚО)
2 орын А. Кривицкая (ШҚО)
3 орын К. Овчинникова (Алматы)
Сырықпен секіру қорытындысы
1 орын А.Ермакова (Алматы)
2 орын Я.Тойбаева (Алматы)
3 орын А.Бекбауова (Алматы)
Ұзындыққа секіру қорытындысы
1 орын М. Овчиникова (Қарағанды)
2 орын М.Хусейнова (Алматы)
3 орын Н.Кирнос (Манғыстау облысы)
Үш қарғып секіру қорытындысы
1 орын И. Эктова (СҚО)
2 орын М. Овчиникова (Қарағанды)
3 орын Л. Ахметова (Алматы)
Ядро лақтыру қорытындысы
1 орын Е. Нестерова (Қарағанды)
2 орын О. Хижнякова (ШҚО)
3 орын Н. Кирнос (Мангыстау облысы)
Айта кету керек, қаңтар айының 15-17 аралығында Өскеменде жеңіл атлетикадан ҚР чемпионаты өтпек, сондай-ақ, қаңтардың 20 күні Олимпиада ойындарының чемпионы, жеңіл атлетикадан еліміздің маңдай алды спортшыларының бірі Ольга Рыпакованың жүлдесі үшін халықаралық турнир өтетін болады.

ШҚО Дене шынықтыру және спорт
басқармасының баспасөз қызметі

    
12 января 2018 в 18:38 0
Нравится Мне нравится

Отправить комментарий

CAPTCHA на основе изображений
Введите символы, которые показаны на картинке.



Вход

Курс валют


ПРОДАЖА
4.7 кзт
306 кзт
330 кзт

Реклама

Радио онлайн

Выберите радиостанцию: