Блоги

ШҚО-да жеңіл атлетикадан ҚР Кубогінің алғашқы күні аяқталды

ШҚО-да жеңіл атлетикадан ҚР Кубогінің алғашқы күні аяқталды

     0

Өскемендегі Ольга Рыпакова атындағы жеңіл атлетика манежінде жабық кешендегі ҚР Кубогі өтуде. Алғашқы сайыс күнінің нәтижесі бойынша үздіктер де анық болды.
Сайыстың алғашқы күні спортшылар жүлдені жеңіл атлетиканың тоғыз түрі бойынша сарапқа салды. Жарыс қорытындысында жеңімпаздар мен жүлдегерлер төмендегідей анықталды:
Ерлер арасында ұзындыққа секіру қорытындысы
1 орын В.Потоцкий (Оңтүстік Қазақстан облысы)
2 орын А.Пономарев (Шығыс Қазақстан облысы)
3 орын А.Киселев (Қарағанды облысы)
Әйелдер арасынд ұзындыққа секіру қорытындысы
1 орын М.Овчинникова (Қарағанды облысы)
2 орын М.Хусейнова (Алматы)
3 орын Н.Кирнос (Маңғыстау облысы)
Әйелдер арасында биіктікке секіру қорытындысы
1 орын Н.Дубовицкая (Семей қаласы)
2 орын А.Кривицкая (Семей қаласы)
3 орын К.Овчинникова (Алматы қаласы)
Ерлер арасында 4*200 м эстафета қорытындысы
1 орын Павлодар облысы (Русак, Балкоев, Рябов, Сутжанов)
2 орын Оңтүстік Қазақстан облысы (Кондратьев, Саблин, Пудовинников, Мухитдинов)
Әйелдер арасында 4*200 м эстафета қорытындысы
1 орын Павлодар облысы (Оспанова, Гейнц, Брославская, Степанковская)
Ерлер арасында 1500 м қашықтыққа жүгіру қорытындысы
1 орын С.Сулайманов (Оңтүстік Қазақстан облысы)
2 орын А.Попов (Алматы облысы)
3 орын Е.Ануар (Алматы қаласы)
Әйелдер арасында 1500 м қашықтыққа жүгіру қорытындысы
1 орын Т.Нерознак (Қостанай облысы)
2 орын Е.Фандюшина (Павлодар облысы)
3 орын О.Богомольская (Павлодар облысы)
Ерлер арасында 60 м қашықтыққа жүгіру қорытындысы
1 орын В.Григорьев (Қарағанды)
2 орын В.Земс (Палодар)
Әйелдер арасында 60 м қашықтыққа жүгіру қорытындысы
1 орын Р.Кашафутдинова (Қарағанды)
2 орын В.Зябкина (Алматы қаласы)
3 орын А.Шыназбекова (Алматы қаласы)
Әйелдер арасында 400 м қашықтыққа жүгіру қорытындысы
1 орын Э.Михина (Шығыс Қазақстан облысы)
2 орын С.Голендева (Жамыл облысы)
3 орын А.Ахметова (Қарағанды облысы)
Ерлер арасында 400 м қашықтыққа жүгіру қорытындысы
1 орын А.Соколов (Алматы қаласы)
2 орын И.Кондратьев (Павлодар)
3 орын С.Зайнов (Павлодар)
Әйелдер арасында ядро лақтыру қорытындысы
1 орын Е.Нестерова (Қарағанды облысы)
2 орын О.Хижнякова (Шығыс Қазақстан облысы)
3 орын Н.Кирнос (Маңғыстау облысы)
Қыздар арасында 2000 м қашықтықты кедергілермен жүгіру қорытындысы
1 орын Е.Астафьева (Солтүстік Қазақстан облысы)
2 орын Л.Фомина (Солтүстік Қазақстан облысы)
Ерлер арасында 2000 м қашықтықты кедергілермен жүгіру қорытындысы
1 орын Ж.Абелов (Оңтүстік Қазақстан облысы)
Әйелдер арасында сырықпен секіру қорытындысы
1 орын А.Ермакова (Алматы)
2 орын Я.Тойбаева (Алматы)
3 орын А.Бекбауова (Алматы)

ШҚО Дене шынықтыру және спорт
басқармасының баспасөз қызметі

    
11 января 2018 в 15:24 0
Нравится Мне нравится

Отправить комментарий

CAPTCHA на основе изображений
Введите символы, которые показаны на картинке.



Вход

Курс валют


ПРОДАЖА
4.7 кзт
306 кзт
330 кзт

Реклама

Радио онлайн

Выберите радиостанцию: